• Imatrikulácia

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Imatrikulácia.

Aj tento rok prebehli IMATRIKULAČKY prvákov tentoraz v réžii Žiackej školskej rady ( na čele s p. zást. Borisom ) a žiakmi tretích ročníkov. „ Milí prváci, tretiaci Vás už privítali do študentského života. Veríme, že Vás na našej škole čaká veľa pekných zážitkov.“ 1.miesto – I.A ochrana osôb a majetku 2. miesto – I.C obchod a podnikanie – prevádzka a ekonomika dopravy 3. miesto – I.B kozmetička a vizážistka Ďakujeme všetkých, ktorí sa zaslúžili o výbornú náladu....

• Olympiáda v anglickom jazyku -školské kolo

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Olympiáda v anglickom jazyku -školské kolo.

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku ,,I can (can= 1.môcť,mať tú možnosť) ", povedali si žiaci s nadaním a záujmom o anglický jazyk, ktorí mali možnosť zúčastniť sa dňa 23.11.2023 školského kola olympiády v anglickom jazyku. Záujem bol veľký, ale postúpili len tí najlepší, ktorí preukázali znalosť gramatiky, slovnej zásoby, čítania a počúvania s porozumením, schopnosť tvorivo aj kriticky myslieť a svoje názory plynule komunikovať. Odborná porota určila týchto víťazov: 1.miesto: Tomáš Belko, III. A, študijný odbor ochrana osôb a majetku 2.miesto: Sofia Královičová, III. A, študijný odbor ochrana osôb a majetku 3.miesto: Nicholas Kazík, III. B, študijný odbor obchod a podnikanie Všetkým žiakom ďakujeme za účasť a víťazom blahoželáme!

• Zlaté nožnice , BA 10.11.2023

• GRATULUJEME našim víťazom:

1. na XV. ročníku súťaže VIZÁŽ ROKA 2023. Téma: M I N I M A L I Z M U S, ktorú zorganizovala Agentúra LeRen Renáta Lenčéšová v spolupráci s Incheba a.s.

Mário Pilo - II.E - kaderník - II.miesto

2. Na kadernícko-vizážistickej súťaži ZLATÉ NOŽNICE, ktorú založil v roku 2015 známy kaderník Polat Elalmis. Súťaž ZLATÉ NOŽNICE je primárne určená študentom stredných odborných škôl, ale má kategóriu aj pre dospelých účastníkov. Súťaží sa v troch hairstylových kategóriách: Trend cut, Komerčný svadobný účes a Moderný pánsky strih a v jednej vizážistickej kategórii, ktorá má tento rok tému: Príbeh zeme.

Laura Džačovská - III.B - kozmetička a vizážistka - III. miesto

Gratulujeme našim úspešným súťažiacim, ale aj všetkých, ktorí sa zúčastnili súťaží a boli strážnymi anjelmi / p.majsterky OV, p. učiteľky OP/.

• Spomíname

• Pri príležitosti 4. výročia tragickej dopravnej nehody pri Nitre bola dnes v nedeľu odslúžená zádušná omša za účasti záchranných zložiek v Katedrále sv. Emerama na Nitrianskom hrade.

Ťažko sa hľadajú slová, ale vieme, že nikdy na Vás nezabudneme … naše hviezdičky na nebi.

• Deň otvorených dverí - Akadémia PZ, BA

• Akadémia Policajného zboru v Bratislave otvorila svoje brány pre širokú verejnosť a uchádzačov o štúdium dňa 9.11.2023 - boli sa pozrieť aj naši žiaci študijného odboru ochrana osôb a majetku.

• Školenie manažmentu v spoločnosti AT&T v Bratislave.

• Dňa 25. 10. 2023 sa zúčastnili študentky III. B triedy odbor obchod a podnikanie

Martina Bernátová  a Lívia Pacalajová školenia manažmentu v spoločnosti AT&T v Bratislave.

Školenie bolo zamerané na základy manažérskych zručností. Naučili sme sa ako riadiť

študentskú firmu, venovali sme sa témam ako motivácia, tímová práca a komunikácia v tíme,

prezentačným zručnostiam, komunikácii, leadershipu, time-manažmentu a riadeniu projektov.

Vymenili sme si skúsenosti a názory v diskusii so svojimi rovesníkmi. O svoje skúsenosti sa so

študentmi podelili aj manažéri spoločnosti AT&T.

• VYHODNOTENIE súťaže MASKA HALOWEEN

Z mnohých masiek vybrala naša milá porota / Mgr. Ivana Vavrovičová, Mgr. Marta Trusková, Natália Pavlovičová/ dve masky v dvoch kategóriách:

individuálne masky: Daniel Polin I.F

skupinové masky : Azis Dzeladin a Kristián Bulík I.G

Čakali na nich v škole sladké maškrty

Ďakujeme všetkým, čo sa zapojili a zabavili. Boli ste super.

Pekné jesenno-zimné dni prajeme

Vaša Žiacka školská rada