• Názov pracovnej pozície:

      UČITEĽ/KA STREDNEJ ŠKOLY – ODBORNÝCH ELEKTROTECHNICKÝCH PREDMETOV

       Miesto výkonu práce: Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4, Nitra

      Termín nástupu do práce: 01.09.2023

      Rozsah úväzku: 100%

      Pracovný a mimopracovný pomer:

      pracovný pomer na určitú dobu
      počet mesiacov: 12

      Počet obsadzovaných miest: 1

      Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 10.07.2023

      POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

      Vzdelanie:

      Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

      Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa so zameraním na elektrotechniku (pedagogická spôsobilosť vítaná).

      Požadované doklady:

       Žiadosť o prijatie do zamestnania. Profesijný životopis. Kópie dokladov o dosiahnutom stupni vzdelania a získanej kvalifikácii. Písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov.

      Iné požiadavky: Čestné vyhlásenie o bezúhonnosti podľa §15 Zákona 138/2019 Z. z.. Zdravotná spôsobilosť podľa § 16 ods. 2 zákona č. 138/2019 Z. z.. Ovládanie štátneho jazyka.

      Mzdové podmienky: 1161,15 eur

      Nástupný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v závislosti od dĺžky započítanej praxe a zaradenia do príslušného kariérového stupňa.

      Pracovná náplň:

      Vedenie výchovno-vzdelávacieho procesu, realizovanie vyučovania odborných predmetov so zameraním na elektrotechniku, hodnotenie priebehu a výsledkov žiakov a iné činnosti .

      Informácie pre uchádzača:

      Požadované doklady k osobnému pohovoru je potrebné doručiť poštou:

      SOŠTaS, Cintorínska 4, Nitra,

      emailom: soscintorinska4nr@gmail.com alebo osobne do 10. 07. 2023.

      Vážime si Váš prejavený záujem, dovoľujeme si Vás informovať, že na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a iné kritériá v súvislosti s obsadzovaným voľným pracovným miestom. Termín pohovoru bude oznámený po spracovaní žiadostí. S osobnými údajmi, ktoré budú obsahovať doručené dokumenty od uchádzačov bude zamestnávateľ nakladať v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

    • Kontakty

      • Stredná odborná škola techniky a služieb, Cintorínska 4, Nitra
      • sekretariát : 037/6528379 Ing. Dana Kročková,PhD. - riaditeľka školy: +421 902 545 828 Ing. Denisa Petráková - zástupkyňa riaditeľky : +421 902 257 212 Mgr. Oľga Pechová - zástupkyňa riaditeľky: +421 908 143 266 Mgr. Boris Lacsný,PhD. -zástupca riaditeľky:+421 905 471 845
      • Cintorínska 4 950 50 Nitra Slovakia
      • 00596868
      • 2021269525
      • Cabajská 30, Nitra 94901 č.t.: 037/7720575 / 0948555409
      • Baničova 14, Nitra - t.č. 037/7730542 Ďurčanského 2, Nitra - t.č. 037/7335721
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje